preskoči na sadržaj

Osnovna škola Petra Preradovića Zadar

Login
Tražilica
Upisi u srednju

Upisi u srednju školu

2020./2021.


Za učenike:

www.upisi.hr

 Uputa za prijavu u sustav upisi.hr


Za nastavnike: upisi.hr/oss


CARNet helpdesk:

E-pošta: helpdesk@skole.hr

Telefon: 01 6661 500

Često postavljana pitanja

 


ERASMUS + PORTAL

Kliknite na naslov ili na sliku za ulazak na portal!



Savjetodavna linija za roditelje
0800 0800

Savjetodavna linija za djecu
116 111

Pozivi na oba broja su besplatni.


PETRAŠ

ČASOPIS UČENIKA OSNOVNE ŠKOLE PETAR PRERADOVIĆ

 

Školski kalendar

Popis udžbenika

Popis udžbenika

za školsku godinu 2019./2020.

Brošura za roditelje

 



DRUGAŠI ► TREĆAŠI


ČETVRTAŠI ► PETAŠI


ŠESTAŠI ► SEDMAŠI


OSMAŠI

Zato što volimo Zadar

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 5. 2012.

Ukupno: 391953
Ovaj mjesec: 5482
Ovaj tjedan: 1145
Danas: 195
Kada zvono zvoni

08.00 - 08.45

08.50 - 09.35

09.40 - 10.25

10.45 - 11.30

11.35 - 12.20

12.25 - 13.05

13.10 - 13.50


14.00 - 14.45

14.50 - 15.35

15.40 - 16.25

16.45 - 17.30

17.35 - 18.20

18.25 - 19.05

19.10 - 19.50

Djelatnici

Ravnateljica: Stanka Pera-Martinac

Stručni suradnici

Poslovi koje obavlja

Martina Zorić Guzobad

Pedagoginja

Ingrid Miletić

Edukator - rehabilitator

Jasna Dražina

Psihologinja

Ivana Perić

Knjižničarka

Iva Medić

Knjižničarka

Ivana Masar

Učitelj edukator - rehabilitator

Antea Žaja

Logopedinja

 

 

Učitelji razredne nastave u matičnoj školi

Branka Milardović

Brankica Dragičević

Branko Čolak

Dragica Smolić

Dubravka Bosotina

Marina Marušić

Marina Tuta

Martina Skroče

Milena Maračić

Sanda Štura

Zdravka Gunjević

 

Učitelji predmetne nastave u matičnoj i područnim školama

Vera Vurdelja

Hrvatski jezik

Jadranka Amanović

Hrvatski jezik

Hrvoje Patrk

Hrvatski jezik

Tanja Medin

Hrvatski jezik

Anita Šimac

Matematika

Darko Petković

Matematika

Branko Smoljan

Matematika - Fizika

Ružica Dunatov

Matematika - Fizika

Vlado Batinić

Fizika

Sandra Pupovac

Engleski jezik

Anamarija Koprivica

Engleski jezik

Branka Mihatov Perkov

Engleski jezik

Mrđana Matešić

Engleski jezik - Talijanski jezik

Sanja Strika

Talijanski jezik – Francuski jezik

Nediljka Nekić

Njemački jezik

Tatijana Artuković

Biologija - Kemija - Priroda

Mirica Brekalo

Biologija - Priroda

Marina Šarlija

Povijest

Anita Miletić

Povijest

Željko Pijaca

Povijest

Andrej Mahmić (Silvana Šalina)

Geografija

Renata Cvetkoski

Geografija

Tihomir Škara

Tehnička kultura

Ivica Stanić

Informatika

Patricija Pulig

Likovna kultura

Višnja Klobučar

Glazbena kultura

Tihomir Krstić

Tjelesna i zdravstvena kultura

Snježana Lovraković

Tjelesna i zdravstvena kultura

Jelena Marcelić

Vjeronauk

Iva Babić

Vjeronauk

Ante Barać

Vjeronauk

 

Učiteljice razredne nastave u PŠ Kožino

Venera Kolega

Maja Silović

Žaklina Colić

Josipa Milardović

 

PŠ Petrčane

Linda Kolega

 

Učiteljice u produženom boravku

Dora Ivoš

Josipa Poljak Peričić

Magdalena Marđetko

 

Administrativno tehnički i pomoćni radnici

Marina Petković

Tajnica škole

Katarina Vidov

Financijsko rač. radnik

Sandra Uzelac

Računovodstveni referent

Mate Šango

Domar

Mladen Lenkić

Domar

Ana Genda

Spremačica

Ana Rakić

Spremačica

Anka Dokoza

Spremačica

Marija Jurić

Spremačica

Marija Radman

Spremačica

Marijana Marasović

Spremačica

Nediljka Olić

Spremačica

Nevena Medić

Spremačica

Venka Buovac

Spremačica

 

 




preskoči na navigaciju